دیپلم غیر حضوری در کرج با موسسه جهت به صورت کاملا اقساطی سریع آسان
اخبار دیپلم رسمی

دریافت دیپلم غیر حضوری کرج

 • آیا می‌توان دیپلم را به صورت غیر حضوری در کرج دریافت کرد؟ آیا شرایط اخذ دیپلم غیر حضوری در کرج وجود دارد و می‌توان بدون نیاز به حضور در موسسه، آن را به دست آورد؟
  اگر به اخذ دیپلم در رشته‌ی خاصی فکر می‌کنید و خیال دارید موسسه‌ای را در کرج بیابید، که در زمانی اندک مدرک دیپلم را به صورت کاملا غیر حضوری برای شما مهیا سازد؛ موسسه جهت بدون‌ شک مقصد شما خواهد بود. شرایط ویژه باعث می‌شود که بسیاری از هم‌وطنان، نه فقط در کرج بلکه در هر جای دیگری از کشور، نتوانند به صورت حضوری برای اخذ مدرک دیپلم حضور پیدا کنند. علی الخصوص گسترش پاندمی کرونا به سیستم‌های آموزشی اثبات کرد که کسب دیپلم ، اسطوره‌ای دور از ذهن نیست. تصور کنید که گوشه‌ای از خانه‌ی خود نشسته‌اید و بدون صرف اندکی انرژی، بتوانید مدرک دیپلمی را که مدت طولانی ذهن‌تان را به خود مشغول کرده بدست آورید. این‌که بتوانید با شتابی چندین برابر بیشتر به سوی مقصد زندگی خود حرکت کنید، ایده‌آل نیست؟ اگر شرایط اخذ دیپلم را به صورت حضوری ندارید؛ بهتر است به جای آن‌که منتظر بمانید تا ببینید زندگی برای شما چه در چنته دارد، با هزینه‌ای ناچیز، خودتان شخصا کوه بیستون موانع زندگی را از برابر خود کنار بزنید.

دیپلم کاردانش در موسسه جهت

 • موسسه جهت ارائه دهنده دیپلم کاردانش در کرج در رشته های گرافیک رایانه ، صفحه آرایی رایانه و طراحی طلا و جواهر مهارت های معتبر درسی ارائه میدهد.
  • شماره تماس برای دریافت دیپلم :
   ۰۲۶-۳۴۲-۱۰-۱۶۶
   ۰۲۶-۳۴۲-۱۰-۱۷۰
  • شماره موبایل مشاورین جهت :
   ۰۹۰۴-۵۹-۵۹-۵۸-۱
   ۰۹۰۴-۵۹-۵۹-۵۸-۲
   ۰۹۰۴-۵۹-۵۹-۵۸-۳
 • مشاوران جهت روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ صبح الی ۷ شب در خدمت شما فراگیران گرامی برای مشاوره رایگان میباشند.
Call Now Buttonتماس - مشاوره رایگان